Jakie zestawy klocków znajdziesz w sklepie InPost Out Of The Box?

MATERIAŁ PARTNERA

Zestaw klocków to pomysł na prezent dla kogoś bliskiego albo samego siebie, jeśli jesteś ich fanem. Nowy sklep internetowy Out Of The Box w swoim asortymencie posiada różne i wyjątkowe układanki do zabawy. Co można z nich ułożyć?

Trzy zestawy klocków – który wybierzesz?

Przeglądając stronę internetową https://outofthebox.pl/kategoria/klocki/, można natrafić na trzy różne zestawy klocków InPost, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przy współpracy z polską firmą Cobi. Klienci sklepu mają szansę wybrać swój zestaw klocków dla dzieci spośród kompletów takich jak:

  • Model Ciężarówka – pojazd z logiem firmy kurierskiej ma za zadanie przewieźć paczki do wybranego punktu. Samochód wyposażony jest w figurkę kierowcy i przesyłki, aby jeszcze bardziej urzeczywistnić zabawę.
  • Zestaw Paczkomat InPost i eko samochód zawiera maszynę i pojazd, dzięki którym można się poczuć, jak kurier.
  • Pakiet z budynkiem Sortownia to miejsce, do którego trafiają wszystkie wysyłki, aby zostały dobrze posegregowane i miały szansę trafić do prawowitego właściciela. W zestawie znajduje się pięć figurek pracowników, a cała konstrukcja ma 747 klocków. Co ciekawe, nie trzeba budować Sortowni. Może to być zupełnie inne miejsce – związane z pracą w firmie kurierskiej albo całkowicie różne.

Wszystkie klocki można ze sobą połączyć, aby stworzyć duży, kurierski świat. Dodatkowo zestawy są kompatybilne z zabawkami od innych producentów, dlatego w trakcie układania ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Klocki dla dorosłych – dlaczego warto je układać?

Wydawać by się mogło, że układanie klocków zarezerwowane jest tylko dla dzieci. To nieprawda. Zabawa poprzez dopasowywanie elementów świetnie działa również na dorosłych. Mają oni wtedy okazję, aby poćwiczyć i zwiększyć swoje manualne zdolności, rozbudzić kreatywność, a przede wszystkim zrelaksować się i odpocząć.

Zestaw klocków do składania to frajda dla ich posiadacza. Poza tym mają też one wartość kolekcjonerską. Niektóre z budowli potrafią być warte setki, jak i tysiące złotych.

Największą zaletą układania różnych rzeczy jest zdecydowanie redukcja stresu. Po całym dniu ciężkiej pracy albo wymagającym dniu w szkole czy na uczelni wystarczy przygotować trochę miejsca i zająć się rozrywką.

Co więcej, wspólne układanie klocków, z rodziną czy z przyjaciółmi, to sposób na spędzenie wieczoru razem i budowanie więzi.

Out Of The Box – co można znaleźć w sklepie?

Oprócz klocków do składania sklep ma do zaproponowania swoim klientom inne rzeczy i to z kategorii takich jak:

  • Dom i ogród;
  • Dla dzieci;
  • Outdoor i sport;
  • Materiały do pakowania;

Firma InPost ceni sobie ekologiczne rozwiązania, dlatego wiele artykułów jest wykonanych z ekologicznych materiałów jak np. tekturowy zestaw – stolik i krzesełko, które pochodzą recyklingu. Co wyróżnia się na tle konkurencji, to unikatowy asortyment sklepu i oryginalne produkty. Sklep internetowy posiada m.in. plecaki dla dzieci, kolorowanki w rozmiarze XXL, kolorowe skarpetki czy budki lęgowe dla ptaków.

 


Materiał partnera