Kąpielisko w Radzionkowie już otwarte. Piękny zielony teren i niedrogo

Kąpielisko w Radzionkowie fot. tarnogorski.info

Kąpielisko w Radzionkowie jest jednym z najpiękniejszych w województwie śląskim. Bez względu na upodobania, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Od soboty jest otwarte dla wszystkich, a ceny są całkiem przystępne.

Radzionkowskie kąpielisko oferuje opcje zarówno dla osób dobrze pływających, jak i dla najmłodszych. Wyróżnia się oddzielnym basenem dedykowanym dzieciom, który zapewnia im bezpieczną i radosną zabawę.

Dodatkowo, otacza go malownicza zieleń, tworząc przyjemne otoczenie dla wszystkich odwiedzających. Niezależnie od preferencji, zarówno miłośnicy słońca, jak i poszukiwacze cienia, znajdą tu miejsce idealne dla siebie.

Ceny nie są wygórowane

Basen w Radzionkowie zlokalizowany jest przy ulicy Księżogórskiej 90. Kąpielisko czynne będzie codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Samorząd postanowił nie zmieniać ceny. Bilet normalny na cały dzień będzie kosztuje 13 zł, a ulgowy 8 zł.  Po godzinie 15:00 zapłacimy nieco mniej, ponieważ bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł. Są też bilety rodzinne. Co ważne, dzieci do lat siedmiu wchodzą bezpłatnie.

 

 

źródło: MOSiR Radzionków, tarnogorski