Katowice. Targi Jedyne w Swoim Rodzaju już w ten weekend

fot. Materiał prasowy Targi Jedyne w Swoim

Już w ten weekend  odbędą się trzy wyjątkowe wydarzenia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, SWEX – streetwear expo i C-Art Days na dwa dni zawładną Katowicami.

Craftowi twórcy z całej Polski z dziedzin takich jak ceramika, handmade, kosmetyki naturalne, rośliny, przedmioty dla domu i dla dzieci, biżuteria i wiele innych przez dwa dni wystawiać będą swoje produkty w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Dołączą do nich wystawcy z dwóch specjalnych stref: SWEX – streetwear expo, czyli strefie w całości poświęconej polskiemu streetwearowi i C-Art Days – strefie sztuki, w której swoje prace wystawią artyści-plastycy.

Oprócz strefy typowo wystawienniczej, w MCK pojawi się scena, na której wystawcy i eksperci dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bilety na wydarzenia: TUTAJ

Harmonogram wystąpień podczas Targów JWSR/SWEX – streetwear expo/C-Art Days:

Sobota, 16 października 

 • 11:15-11:30 Rozpoczęcie pierwszego dnia targowego

 • 12:00-12:20 Michał Kucharski En Beton “Współczesna manufaktura 4.0”

 • 13:00-13:20 Mariusz Wysoczański E-Startupy (autor bloga estartupy.pl oraz właściciel kanału estartupy na YouTube, gdzie znajdziecie sporo darmowej wiedzy o tworzeniu stron, pozycjonowaniu i marketingu internetowym) “Sprzedaż produktu w Internecie” Część I prelekcja od eksperta

 • 14:00-14:20 Paweł Paluchowski Piwny Klub “Style piw kraftowych” prelekcja od eksperta

 • 15:00-15:20 Agnieszka Kolon Papr.ochy zamiłowaniem jest fotografia, w życiu zawodowym fotograf żywności. Podczas pandemii rozbudziła się w niej nowa miłość do roślin. “Craftowe zdjęcia produktowe” prelekcja od eksperta

 • 16:00-16:20 Magdalena Wesołowska My Moment zwiazana z malastwem od dziecinstwa, z wykształcenia artysta PLASTYK. młoda mama, która swoją pasję i hobby zamieniła w biznes. Prowadzi także warsztaty artystyczne dla kobiet “Malarstwo – droga do Siebie poprzez ekspresję malarską”

 • 17:00-17:20 Mariusz Wysoczański E-Startupy Autor bloga estartupy.pl oraz właściciel kanału estartupy na YouTube, gdzie znajdziecie sporo darmowej wiedzy o tworzeniu stron, pozycjonowaniu i marketingu internetowym. “Sprzedaż produktu w Internecie” Część II

 • 18:00-18:30 Zakończenie Targów Jedyne w Swoim Rodzaju. Do zobaczenia!

 • 19:00-20:00 After dla Wystawców – poczęstunek i dwa słowa podziękowania

Niedziela, 17 października

 • 11:15-11:30 Rozpoczęcie drugiego dnia targowego

 • 11:30-11:50 Marlena Kuczmarska Aqua Farinafermenti, z zawodu fizjoterpauta z zamiłowania zielarska kreatywna z sercem na dłoni. W Aquafarina fermenti tworzy teksty czasem wiersze które nie jedna osobę wprawiają w usmiech. “Kosmetyka chlebowa – woda, mąka, dobre bakterie”

 • 12:00-12:20 Magdalena Kaczalska FELIANI magister ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Doskonale orientuje się w regulacjach prawnych dotyczących wprowadzania produktów na rynek. Mama dwóch córek FELicji i ANIeli. “Obowiązki rękodzielnika w odniesieniu do ustawy śmieciowej i bezpieczeństwa produktu”

 • 13:00-13:20 Bogdan Lange współwłaściciel firmy Lecznicze P. Orlik-Lange Sp. k. oraz Prezes Agencji Pracy HR BiznesSpółka zajmuje się prowadzeniem sklepu „Kramik Zdrowia”. CBD, czyli konopie w kuchni i ich wpływ na nasze zdrowie”

 • 14:00-14:20 Joanna Trefon handmade jewellery tworzy elegancką biżuterię dzienną i wieczorową zkamieni naturalnych i minerałów oraz rivoli czy szklanych koralików, Motto to „By każda kobieta czuła się jak gwiazda Hollywood…” “Podstawy doboru biżuterii”

 • 15:00-15:20 COLOP Polska BARTOSZ GUŚCIORA

  E-mark Create jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem drukującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie drukujące oferuje wydruki w pełnym kolorze na powierzchniach takich jak sklejka, drewno, tekstylia, papier i wiele innych. Mobilna drukarka E-MARK CREATE – COLOP kreatywnie dla kreatywnie.

 • 16:00-16:20 Adam Pluta Projektant ubioru na co dzień zajmuje się prowadzeniem marki SADHUMAN oraz pomocą w rozwoju małych marek modowych. „Wybranie konceptu marki modowej i dotarcie do klienta docelowo.”

 • 17:00-18:00 Zakończenie Targów Jedyne w Swoim Rodzaju. Do zobaczenia!

*Godziny występów mogą ulec zmianie

Jeden bilet gwarantuje wstęp na wszystkie wydarzenia. SWEX – streetwear expo, C-Art Days i Targi Jedyne w Swoim Rodzaju organizowane są przez firmę Craft Event.

Wydarzenia na Facebooku: 

SWEX – streetwear expo: TUTAJ
C-Art Days: TUTAJ
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju: TUTAJ
Bilety na wydarzenia: TUTAJ

Aleksandra Pikuła – C-Art Days

Sad Human – SWEX – streetweaer expo

Resinywood – Targi JWSR, kategoria: dla domu

 

 


Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event Sp. z o.o.