Mentzen: „Trzaskowski jest pustym dzbanem”

fot. screen youtube Konfederacja

Jeden z liderów Konfederacji był gościem programu „Woronicza 17” w TVP Info. 

Sławomir Mentzen, bo o nim tu mowa, w dość dosadny sposób opisał działalność polityczną Rafała Trzaskowskiego, który chce zostać prezydentem Polski.

 

„Historia pokazuje, że Rafał Trzaskowski potrafi dowolnie dopasować swoje poglądy do aktualnej sytuacji politycznej. Pamiętam jak popierał zakaz przeprowadzenia Marszu Niepodległości przez Warszawę, który wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Argumentował to wtedy tym, że on nie zgadza się na faszyzm w Warszawie, a obecnie mówi, że on byłby nawet chętny do pójścia w Marszu Niepodległości, co jest naprawdę bardzo zabawne” – mówił Mentzen w programie publicystycznym.

„To pokazuje, że Rafał Trzaskowski jest takim pustym naczyniem, pustym dzbanem, który można napełnić dowolną treścią. Bardzo łatwo przesiąka najróżniejszymi poglądami, w związku z czym jesteśmy teraz świadkami kolejnej odsłony tego typu aktywności” – podsumował.

Poprzednio przejechałem sie po PiS, dziś dla symetrii w Woronicza 17 powiedziałem co myślę o nagłym nawróceniu się Rafała Trzaskowskiego na konserwatyzm.

Publiée par Sławomir Mentzen sur Dimanche 5 juillet 2020

źródło: nczas.pl, Sławomir Mentzen/facebook