Młoda mieszkanka Kalet na podium mistrzostw świata w Belgii

Julia Marzec na mistrzostwach świata fot. UM Kalety/Facebook

Julia Marzec zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata  na torach przeszkód OCR World Championships w Belgii.

Julia Marzec, reprezentująca Spartan Team Kalety, wywalczyła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej 12-13 lat. To niesamowite osiągnięcie, które wymagało ogromnego zaangażowania, determinacji i ciężkiej pracy. Julia nie tylko pokonała trudne przeszkody na torach, ale również swoją rywalizację, zdobywając miejsce na podium MŚ.

fot. UM Kalety/Facebook

W tegorocznej edycji Spartan Team Kalety stanął do rywalizacji z drużynami z różnych zakątków globu. Drużyna składa się z 11 utalentowanych zawodników, którzy mieli okazję rywalizować w trzech różnych konkurencjach.

fot. UM Kalety/Facebook

Pierwszą z nich był bieg z przeszkodami na dystansie 3 km. Drugą konkurencją była dłuższa, bardziej wymagająca trasa – bieg z przeszkodami na dystansie 15 km. To prawdziwa próba wytrzymałości i siły, gdzie zawodnicy musieli stawić czoła jeszcze bardziej ekstremalnym przeszkodom.

Ostatnią konkurencją, w której wzięli udział zawodnicy z Kalet był OCR100, czyli zawody na 100-metrowym torze z przeszkodami. To krótka, ale niezwykle intensywna rywalizacja, gdzie każda sekunda i każdy ruch ma ogromne znaczenie.

Sukces Julii Marzec i całego Spartan Team Kalety to dowód na to, że ciężka praca, determinacja i pasja do sportu mogą prowadzić do osiągnięcia najwyższych celów

Serdecznie gratulujemy Julii Marzec i całej drużynie Spartan Team Kalety!

fot. UM Kalety

 

 

źródło: UM Kalety, tarnogorski.info