Rejestracja tylko przez telefon. Jak już się dostaniesz na wizytę, zachowaj 3 metry odległości

Koronawirus i zmiany w przychodni. fot. facebook

Z powodu epidemii koronawirusa, przychodnia lekarska przy ulicy Cynkowej w Miasteczku Śląskim wprowadza zmiany w organizacji pracy.

Centrum Medyczne Eko-Prof-Med:

 • Do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego pracownia fizjoterapii oraz gabinet stomatologiczny nieczynny. Zgodnie z zaleceniami NFZ ograniczamy do minimum (tylko pilne przypadki) lub zawieszamy pracę poradni specjalistycznych. O powstałych zmianach zapisani pacjenci zostaną poinformowani telefonicznie lub za pośrednictwem SMS.

 

 • Do odwołania nieczynny będzie punkt poboru materiałów do badań.

  Dyżurny pracownik laboratorium będzie pobierać krew i przyjmować materiał do badań na podstawie skierowań lekarskich wyłącznie z dopiskiem “CITO” lub u kobiet ciężarnych. Dla bezpieczeństwa w poczekalni przy punkcie poboru może oczekiwać tylko 1 pacjent.

 • Do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego rejestracja pacjentów tylko telefonicznie.

 • Zgodnie z wytycznymi Państwowego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego, konsultacje odbywać się będą drogą telefoniczną. W przypadku, gdy lekarz pełniący dyżur telefoniczny uzna, że wizyta lekarska jest niezbędna – wyznaczy godzinę, o której pacjent ma zgłosić się do lekarza.

 • Numery telefonów do rejestracji porad telefonicznych (teleporad):
  32 725 49 37
  32 288 88 82 

  Po telefonicznym zarejestrowaniu lekarz dyżurny będzie oddzwaniał do każdego pacjenta i udzielał teleporady. Wypisze on e-receptę, zwolnienie lekarskie lub skieruje w razie potrzeby na konsultację lekarską do lekarza w poradni POZ.

 • Zgodnie z wytycznymi Państwowego Inspektora Sanitarnego, bezpieczna   W poczekalni przed gabinetem lekarza może oczekiwać tylko 1 pacjent!

PILNE!!! PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!* Do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego Pracownia Fizjoterapii oraz…

Publiée par Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" sur Lundi 16 mars 2020

 

 

źródło: facebook