Baca zaprasza na manifestację do Katowic. „Nie zgadzam się, żeby moje dzieci były segregowane”

fot. Cyprysek Góralska Zdrowa Żywność z Dostawą do Domu Chorzów I Okolice | Facebook

Już jutro 7 lipca w Katowicach odbędzie się potężna manifestacja. Do stolicy Śląska mają przyjechać Polacy z całego kraju. 

Znany restaurator z Chorzowa zaprasza na protest i w mocnych słowach krytykuje polityków.

– Widzimy się w Katowicach, pod spodkiem. Będziemy manifestować przeciwko obowiązkowym szczepieniom naszych dzieci. Ja nie pozwolę zaszczepić swoich dzieci. Nasze dzieci, to nie są króliki doświadczalne i nikt nie ma prawa mówić nam, co nasze dzieci mają jeść, czego mają nie jeść. Od naszych dzieci wara – mówi restaurator znany jako „Baca”.

– Pokażcie, że macie jaja i widzimy się w dniu jutrzejszym o godzinie 12:00. Będzie mnóstwo ludzi, będziemy protestować przeciwko obowiązkowym szczepieniom dzieci – dodaje.

–  Nie pozwalam, nie zgadzam się i nie będę się zgadzał na to, żeby moje dzieci były gdzieś tam popychane i segregowane jak śmieci. Bo nawet odpady nie są segregowane tak jak teraz ludzi chcą segregować. Od moich dzieci to się ku**a odpie**olcie – mówi wyraźnie zdenerwowany.

– Do du*y z takimi prezydentami, z takimi ministrami, z takimi politykami. Jesteście bandą zafajdanych nieudaczników – oznajmia na koniec.