Szarpanina przy kiosku w Strzybnicy. Mężczyzna chciał zaciągnąć do auta dwie 15-latki

Zdjęcie ilustracyjne

Przy kiosku w okolicach popularnego marketu w Strzybnicy doszło do niepokojącego zdarzenia, o którym informują mieszkańcy. Według relacji, starszy mężczyzna próbował zaciągnąć dwie nastoletnie dziewczyny do samochodu, podając jako pretekst podrzucenie ich w wybrane miejsce. Miało dojść do szarpaniny. 

W ostatnich godzinach w mediach społecznościowych pokazała się niepokojąca informacja. Wynika z niej, że 15 maja w godzinach porannych, przy kiosku w Strzybnicy, miało dojść do szarpaniny.

„Starszy pan pod krawatem, usiłował zaciągnąć dwie nastoletnie dziewczyny do samochodu, pod pretekstem podrzucenia ich tam gdzie chciały jechać. Doszło do szarpaniny, dziewczyny wystraszone na szczęście uciekły, sprawa została zgłoszona na policję. Jeżeli ktoś coś widział, policja będzie wdzięczna za informacje” – czytamy na Facebooku.


screen Facebook

Sprawą zajmuje się policja 

Rzecznik prasowy tarnogórskiej policji Kamil Kubica, potwierdził, że otrzymali zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia i że wydział kryminalny analizuje całą sytuację. Matka jednej z 15-letnich dziewcząt, które były zaangażowane w ten szokujący incydent, zgłosiła sprawę na Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

Zdjęcie ilustracyjne
źródło: Facebook, tarnogorski