Zaginęła 15-letnia Marta. Może przebywać w Tarnowskich Górach

Zdjęcie ilustracyjne fot. Policja

Policjanci z powiatu lublinieckiego poszukują 15-letniej Marty , mieszkanki Koszęcina. Nastolatka ostatni raz widziana była w sobotę rano. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu. Młoda dziewczyna może przebywać w Tarnowskich Górach.  


AKTUALIZACJA
Nastolatka została odnaleziona przez policjantów z Tarnowskich Gór.


Policjanci z Lublińca przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 15-letniej Marty. „Zaginiona ostatni raz widziana była w sobotę o godzinie 10:40, kiedy wychodził z domu. Do chwili obecnej nastolatka nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z opiekunami” – informuje lubliniecka policja.

Może przebywać w Tarnowskich Górach 

„W chwili opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w bluzę jasnego koloru oraz spodnie w jasnym kolorze. Nastolatka może przebywać w Tarnowskich Górach” – czytamy w komunikacie.

Rysopis zaginionej” wiek z wyglądu 15-16 lat, wzrost 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie, ciemne, mocny makijaż na twarzy .

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki, proszone są o kontakt z policjantami z Lublińca pod numerem telefonu: 47 85 832 55 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

 

źródło: KMP Lubliniec