Zakład masarski „Więcek” zamyka czasowo sklepy?

pixabay.com

Nieoficjalne dowiedzieliśmy się, że od wtorku zakład masarski „Więcek”, tymczasowo zamyka swoje punkty sprzedaży. Przedsiębiorstwo ma kilka sklepów w regionie. 

„Dziękujemy, że korzystają Państwo z naszych produktów i usług. Pragniemy zapewnić, że pozostajemy w pełni sił produkcyjnych i usługowych. Podejmujemy działania prewencyjne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa” – czytamy w oświadczeniu firmy.

 

Oświadczenie.

„Zakład Masarski „WIĘCEK” Spółka Jawna Dariusz i Klaudiusz Więcek oświadcza, że w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19, zapewniamy, że podczas produkcji oraz każdej usługi naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Dlatego z uwagą śledzimy sytuację oraz na bieżąco optymalizujemy wewnętrzne procedury.

Dziękujemy, że korzystają Państwo z naszych produktów i usług. Pragniemy zapewnić, że pozostajemy w pełni sił produkcyjnych i usługowych. Podejmujemy działania prewencyjne, zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Jednocześnie oświadczamy, że w razie wystąpienia podejrzenia o zakażeniu koronawirusem COWID-19 pracowników i właścicieli oraz osoby będące w kwarantannie – zostają one automatycznie odsunięte od świadczenia pracy aż do powrotu do zdrowia.”

OŚWIADCZENIE

Publiée par Zakład Masarski Więcek sur Jeudi 26 mars 2020

 

 

źródło: facebook