Bożena Dykiel w TVN: Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi. Bogacze chcą nami rządzić

fot. screen Twitter, TVN

Wypowiedź aktorki w programie „Dzień Dobry TVN” jest dzisiaj szeroko komentowana w internecie.  Bożena Dykiel była gościem sobotniego wydania programu. Znana aktorka wyraziła swoją opinię nt. pandemii. 

– Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi. Z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać (…) Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem – mówiła w „Dzień dobry TVN”.

Bożena Dykiel była gościem telewizji śniadaniowej, ponieważ jest ambasadorką kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”.

Fundacja odcina się od słów aktorki. „Opinia wyrażona przez panią Bożenę Dykiel w „Dzień dobry” TVN nie jest opinią Fundacji tylko jej osobistą opinią. Nie była z nami konsultowana” – czytamy na profilu organizacji.

„Zmieniłem zdanie, jednak nie wszyscy aktorzy w Polsce są pustymi głupcami. Brawo Pani Bożeno” – skomentował wypowiedź aktorki Marcin Rola, dziennikarz internetowej telewizji wRealu24.

 

źródło: Twitter, Dzień Dobry TVN, tarnogorski.info