Burmistrz: medialna pandemia. Orlik zamknięty do odwołania

Radny Roman Boino pyta burmistrza, kiedy będzie otwarty orlik w Miasteczku Śląskim? 

Od 4 maja można korzystać z obiektów sportowych pod określonymi warunkami. Za chwilę minie 3 tydzień, a boiska sportowe w gminie nadal zamknięte.

Panie Burmistrzu. Kiedy będzie otwarty ORLIK? Pytam w imieniu zainteresowanych mieszkańców.

Publiée par Roman Boino sur Jeudi 21 mai 2020

Chcieliśmy zapytać burmistrza, kiedy nastąpi otwarcie obiektów sportowych? Niestety kontakt jest utrudniony, ponieważ włodarz bardzo często pracuje zdalnie w domu i nie odbiera telefonu.

Na początku maja Skrzydło na swoim profilu pisał: „rok 2020 miał być rokiem rozwoju, przygotowane koncepcje zastopowała głównie medialna pandemia.”

Skoro włodarz nazywa obecną sytuację „medialną pandemią”, to dlaczego nadal w gminie boiska sportowe pozostają zamknięte dla mieszkańców? Czy burmistrza ogarnął strach przed „medialną pandemią”?

Jeden z mieszkańców tak komentuje zamknięte obiekty sportowe. 

Najlepiej niech ten orlik i cały klub zrównają z ziemią. Wstyd jeżdżę po Śląsku i wszędzie wszystko funkcjonuje, a tu wiecznie problem. Jak Panu nie jest żal tych małych chłopaków cały czas pytają, dlaczego jest to wszystko zamknięte? Widocznie muszę im powiedzieć prawdę, że Burmistrz nie lubi młodzieży. Przecież boisko czy orlik jest właśnie dla nich. Pora obudzić się.

 

 

Przygotował
ŁUKASZ DUDEK