Burmistrz Miasteczka Śląskiego zaprasza do Energy2000 na piwo z Mentzenem

fot. Sławomir Mentzen | Facebook

Sławomir Mentzen organizuje w całej Polsce spotkania ze swoimi sympatykami i wyborcami Konfederacji. W najbliższą sobotę znany przedsiębiorca przyjedzie do Katowic. Jednym ze specjalnych gości wydarzenie będzie Michał Skrzydło, burmistrz niewielkiej gminy w powiecie tarnogórskim. Co ciekawe, w Miasteczku Śląskim są jedne z najniższych podatków w województwie. 

„Abraham Lincoln powiedział, że ludzie potrafią przetrwać każdy kryzys, jeżeli da im się prawdę oraz piwo. Kryzys już mamy, czas więc na prawdę i piwo. Będziemy rozmawiać o podatkach, ekonomii, inflacji, prowadzeniu działalności gospodarczej i kwestiach społecznych” – czytamy w wydarzeniu na Facebooku.

Będą pić piwo i rozmawiać o gospodarce 

„Spotkanie mniej więcej wygląda tak: pijemy piwo, Sławek mówi o gospodarce i podatkach przez około 40 minut. Następnie dalej pijemy piwo, a Sławek odpowiada na Wasze pytania, kiedy pula pytań się wyczerpie, dalej pijemy i po prostu się poznajemy, rozmawiając jeszcze luźniej” – dodaje organizator.

Na spotkanie z jednym z liderów Konfederacji zawsze przychodzą tłumy. Tak też zapewne będzie i tym razem. „Piwo z Mentzenem” odbędzie się w sobotę w znanym katowickim klubie muzycznym Energy2000. Rozpoczęcie o godzinie 18:00. Na piwo zaprasza m.in. Michał Skrzydło, burmistrz Miasteczka Śląskiego (w gminie tej są jedne z najniższych podatków w województwie śląskim).

źródło: Facebook, tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek