„Dostaliśmy rachunek za prąd. Dzisiaj wieczorem gasimy światło i się żegnamy”

Zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

„Dziękujemy za to, że prawie 9 lat byliście z nami ale dzisiaj jest ostatni dzień kiedy możecie nas odwiedzić. Kilka dni temu dostaliśmy rachunek za prąd, który nie wynosił jak zwykle 4000-5000 zł, a 21000 zł i niestety nie był to błąd. Dlatego dzisiaj wieczorem gasimy światło i się z wami żegnamy” – poinformowała za pośrednictwem Facebooka jedna z najpopularniejszych burgerowi w Rzeszowie. 

Właściciel Burger Store otrzymał rachunek za prąd, który był o ponad 300% większy niż zwykle. Dlatego restaurator postanowił zamknąć znany w Rzeszowie lokal.

Lockdown pandemiczny najbardziej uderzył w małe restauracje i rodzinne biznesy. Teraz kolejny kryzys uderza głównie w te małe biznesy.

„Początek niszczenia małych i średnich – polskich firm! Początek realizacji planu byśmy nic nie posiadali” – komentuje informacje o zamknięciu lokalu jedna z internautek.

„Najlepsze burgery w Rzeszowie, których smak zawsze uprzyjemniał mi urlop w tym mieście” – czytamy w kolejnym wpisie.

„Przez całe studia was odwiedzałem przynajmniej raz w tygodniu. Najlepszy burger w Rzeszowie… brak słów i niestety takich wiadomości będzie coraz więcej.. nikt dokładał nie będzie do interesu” – dodaje ktoś inny.

źródło: media społecznościowe
Oprac. Łukasz Dudek