Lotny Festiwal Piwa rzemieślniczego w Gliwicach. Food trucki i muzyka na żywo

fot. Materiał promocyjny

Już za kilka dni na placu przed Areną Gliwice ponownie odbędzie się wydarzenie wyczekiwane przez fanów złotego trunku i dobrego jedzenia. Mowa oczywiście o 4. Gliwickim Lotnym Festiwalu Piwa, który nadchodzi wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 2-4 czerwca. Będzie masa atrakcji i muzycznych przeżyć.

Lotny Festiwal Piwa cieszy się niesłabnącą popularnością – nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jest nie tylko przestrzenią dla browarniczych wystawców. Uroku festiwalu dodają zjeżdżające się z całej Polski najlepsze food-trucki, koncerty na żywo czy różnorodne atrakcje i konkursy.

Czwarty Gliwicki Lotny Festiwal Piwa

  • Piątek (2 czerwca) od 15:00 – 22:00
  • Sobota (3 czerwca) od 12:00 – 22:00
    (22:00 – 2:00 Silent Disco)
  • Niedziela (4 czerwca) od 12:00 – 20:00

Koncerty i food trucki 

Oprócz możliwości odkrywania nowych smaków, Lotny Festiwal Piwa to także multum wydarzeń – nie sposób się nudzić! Spragnionym hulanek z pewnością przypadnie do gustu Dj Sound Activ, który w piątek od godziny 20:00 zagra największe hity. W sobotę o godzinie 21:00 będziecie mogli zanurzyć się w muzyce zespołu Nago. Zespół Nago powstał w 2020 roku wskutek przypadkowego spotkania kilku muzyków w luźnych okolicznościach piątkowego wieczoru. Skład porusza się w stylistyce indie popu przywiązując dużą uwagę do tekstów (przede wszystkim w języku polskim) i melodii. Członkowie zespołu wywodzą się z takich składów jak Jamal, Chilli Crew, Pikes czy Humble buzz.

Rozkład koncertów

Piątek
  • Dj Sound Activ – 20:00-22:00
Sobota
W trakcie festiwalu odbędzie się Silent Disco, które otworzy swoje odrzwia w sobotę (3 czerwca), od godziny 22:00 do 2:00, dając szansę na beztroskie pląsy w wygodnych słuchawkach bezprzewodowych. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
Materiał promocyjny

Lotne zawody we flanki

Zbierz drużynę, wymyśl kreatywną nazwę i szykuj się na rywalizację. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie TUTAJ.
Lotny Festiwal Piwa tworzą młodzi ludzie – ludzie, którzy chcą pomóc właścicielom małych rzemieślniczych browarów w promocji ich trunków. Festiwal to okazja, by zaprezentowali swoje wyroby i opowiedzieli o nich większej liczbie osób – podzielili się historią, anegdotami, a niekiedy także tajemnicami piwowarstwa.
4. Gliwicki Lotny Festiwal Piwa jest wydarzeniem bezpłatnym. Nad dobrą zabawą pieczę sprawują organizatorzy, czyli Craft Event i Piwny Klub. Mają w tym nieliche doświadczenie: wszyscy już wiedzą, że Lotny Festiwal Piwa to gwarancja udanego weekendu.
Miasto Gliwice Zaprasza! 
Gdzie: Arena Gliwice, Gliwice
Materiał promocyjny

 


Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event Sp. z o.o.