Festyn dla małej mieszkanki Radzionkowa. Agatka ma siódmy nawrót nowotworu

fot. siepomaga.pl

W niedzielę, 28 maja okażmy swoje serca podczas charytatywnego festynu na rzecz Agatki z Radzionkowa. Ta trzyletnia wojowniczka dzielnie stawia czoła swojej chorobie nowotworowej. Mimo trudów, już przeszła przez siedem operacji i kilka rund chemioterapii. Przyjdźmy razem, aby wesprzeć Agatkę i jej rodzinę, dając im nadzieję i wsparcie w ich trudnej drodze.

Pomóc można tutaj:
www.siepomaga.pl/agata-szafranek
„Wszystko zaczęło się, gdy Agatka skończyła zaledwie pięć tygodni. Bardzo zaniepokoił nas jej duży brzuszek, który szybko rósł. Oczywiście, gdy tylko to zauważyliśmy, skonsultowaliśmy się z pediatrą. Przeprowadzono badania, które wykazały nieżyt jelit. Nie mogliśmy uwierzyć w to, że nasza mała kruszynka jest chora. Jednak, jak się później okazało, najgorsze było jeszcze przed nami. Przeprowadzone badanie USG wykazało, że w brzuszku Agatki znajduje się ogromny guz zajmujący 75% objętości” – mówią rodzice 3-latki.

Festyn charytatywny 

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Skotnickiej, w okolicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Rojcy. Organizatorzy przygotują strefę aktywności sportowej. Będzie dużo atrakcji dla dzieci, nie zabraknie również strefy gastronomicznej. Dodatkowo zostaną zaprezentowane wozy strażackie i policyjne. Będzie również pokaz psów ratowniczych.

Szczegóły na plakacie 

 

 

 

 

źródło: siempomaga.pl