FORUM TWOICH WNĘTRZ Z KATARZYNĄ DOWBOR

Spotkanie z Katarzyną Dowbor, rodzinne warsztaty i finał konkursu na najlepszą aranżację wnętrzarską – te oraz wiele innych atrakcji czekają w najbliższych dniach na klientów gliwickiego Centrum Handlowego FORUM, którzy cenią sobie dobry design i chcieliby poznać najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz.

13 kwietnia w CH FORUM odbyła się druga odsłona warsztatów moodboardowych home&decor. Po sukcesie pierwszej edycji, w której uczestnicy zaprezentowali kilkadziesiąt kreatywnych aranżacji, miłośnicy designu wnętrz mieli jeszcze jedną szansę, by podjąć wyzwanie i zdobyć atrakcyjne nagrody.

W trakcie warsztatów uczestnicy mogli wykorzystać elementy wystroju wnętrz, znajdujące się w ofercie wybranych najemców FORUM: DUKA, home&you, Homla, Studio planowania i zamówień IKEA, HalfPrice, Pepco, Sinsay i TEDi. Gotowe moodboardy można było zgłosić do trwającego konkursu „Wiosenne Moodboardy na HELLO TRENDY ‘24”, który zakończył się również 13 kwietnia.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone kartami zakupowymi do Centrum Handlowego FORUM o wartości od 100 do 1200 zł. Zaprezentowane zostaną również na specjalnej wystawie na scenie głównej Centrum, a zdobywcę głównej nagrody poznamy 20 kwietnia o godzinie 14:00, podczas wielkiego finału z udziałem Katarzyny Dowborznanej dziennikarki, prezenterki radiowej i telewizyjnej, od ponad 40 lat związanej z telewizją (aktualnie prowadzi swój autorski program „Dowborowa od nowa” w Canal+ oraz poranny program „Pytanie na śniadanie” w TVP2).

W dniu finału, 20 kwietnia, FORUM przygotowało dla uczestników wiele atrakcji:

  • Spotkanie z Katarzyną Dowbor i rozmowy na temat wiosennych trendów home&decor.
  • Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród przez Katarzynę Dowbor.
  • Rodzinne warsztaty z tworzenia kartonowych domków.
  • Kuchnia VR.
  • Inspiracje i porady wnętrzarskie oraz zabawy z designem.

Dodatkowo, na poziomie +1, w godzinach 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00 odbędą się warsztaty dla klientów FORUM z organizacji przestrzeni w kuchni, prowadzone przez eksperta IKEA. Wydarzeniu towarzyszy również akcja prosprzedażowa – zakupy w Centrum Handlowym za kwotę min. 150 zł premiowane są jedną z kilku limitowanych wiosennych nagród.O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 r. obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, HalfPrice (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, home&you. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.


Materiał partnera