Już 10 listopada w Gliwicach. Trends 4 Kids czyli targi dla rodziców i dzieci

Targi Trends 4 Kids już po raz trzeci w Gliwicach!

Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oczekującym dziecka i rodzicom z dziećmi w wieku 0-9 lat, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych polskich produktów, innych niż te, które na co dzień spotykamy w sieciówkach.

Jeśli cenisz sobie jakość, nowoczesny dizajn oraz ręcznie wykonane produkty, to właśnie targi Trends 4 Kinds są dla Ciebie.

Kiedy: 10 listopada, godz. 10:00-17:00
Gdzie: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50

Wstęp: 8 zł
Dla dziecka do 12 roku życia: bezpłatnie
Bilety można kupić TUTAJ  lub w dniu wydarzenia.

Podczas targów będą przygotowane cztery strefy:

STREFA ZAKUPÓW – w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.

Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA
 – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowany będzie bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Najmłodsi Goście spotkają się m.in. z szalonymi naukowcami, będą kreować stworki z piany i wybuchowe wulkany, brać udział w zajęciach sensoplastycznych, tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka i przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym.

STREFA EKO WYBORU – jest bardzo ważne, aby najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej. W tej strefie dla dzieci czekają m.in. zajęcia recyklingowe m.in tworzenia woreczków wielorazowych na żywność. Dowiemy się również, jak kreatywnie zapakować świąteczne prezenty wykorzystując przedmioty, które znajdziemy w domu.

Rodziców i wystawców będziemy także zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly.  Warto sprawdzić na naszej stronie w jaki sposób można pomóc włączając się akcje i aktywności, jakie przygotowaliśmy na dzień naszego wydarzenia.

Więcej na:  
trends4kids.pl
Wydarzenie na Facebooku


Artykuł sponsorowany