To trzeba zobaczyć! Film „Nieplanowane” w tarnogórskim Kinie Olbrzym

Jesteś za aborcją? Jesteś przeciw aborcji? A może nie interesujesz się tematem zabijania dzieci w brzuchu matki? Ten film jest dla ciebie! 

– Chcieliśmy przypomnieć, że dzieci, które zostały zabite w wyniku aborcji to też ludzie, a nie „zlepki komórek”, że one też miały szanse żyć na ziemi. Chcemy przywołać pamięć o nich – mówił Maciej Bodasiński, jeden z dystrybutorów filmu.

Antyaborcyjny film „Nieplanowane” będzie w repertuarze Miejskiego Kina Olbrzym w Tarnowskich Górach.

TCK: Film „Nieplanowane” będzie w repertuarze Miejskiego Kina Olbrzym, potwierdzamy jeszcze terminy grania z dystrybutorem. Miło nam, że są już chętni widzowie by go zobaczyć. Prosimy zaglądać na naszą stronę internetową. 

Film opowiada prawdziwą historię Abby Johnson, która była dyrektorem kliniki aborcyjnej. Abby była odpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 tys. aborcji. Wszystko się zmieniło, gdy na własne oczy zobaczyła USG, na który było widać abortowane dziecko.

W Polsce premiera filmu odbyła się 1 listopada. W pierwszych dniach zobaczyło go blisko 50 tys.  widzów. Był to czwarty najchętniej oglądany film weekendu.

Głównymi dobrymi opiniami są te, że „ten film każdy powinien zobaczyć” oraz, że „ten seans zapamięta się do końca życia”. Widzowie mówią o wielkiej nadziei ale i łzach, które towarzyszyły im podczas seansów. Oczywiście w mediach wspierających nurt pro-aborcyjny przeczytamy co innego, np. to, że „to najniebezpieczniejszy film XXI wieku”. I nie ukrywam, że tego typu reakcje nie dziwią nas. Mało tego! Świadczy to o sile przekazu „Nieplanowanych”. – informuje dystrybutor filmu w Polsce Rafael Film.

W Stanach Zjednoczonych film próbowano ocenzurować i zakazywano jego reklamy. Pomimo wielu trudności, produkcja odniosła ogromny sukces.

Poniżej zwiastun. 

 

Opracował:
ŁUKASZ DUDEK 

 

źródło: rafaelfilm.pl, pch24.pl