Już jutro wielka konwencja Konfederacji w katowickim Spodku

fot. Konfederacja/Twitter x.com

W najbliższą sobotę (23 września) w katowickim Spodku odbędzie się konwencja Konfederacji. Lewicowi aktywiści podjęli próbę zablokowania tego wydarzenia.

„Przebijemy wszystko, co do tej pory mogliście zobaczyć! To będzie niezapomniane wydarzenie. Legendarne miejsce i wyjątkowy moment – tuż przed wyborami i wywróceniem stolika partiom systemowym, które od wielu lat łupią Polaków. To będzie SHOW jakiego jeszcze nie widzieliście. Będzie moc, będzie głośno, będzie przebojowo, będzie się działo” – czytamy w opisie wydarzenia. 

W imię tolerancji? 

Lewicowi działacze, w imię wolności i tolerancji, podjęli próbę zablokowania wydarzenia. Próba ta zakończyła się niepowodzeniem.

„W sobotę pomimo apeli tysięcy Polek i Polaków odbędzie się w Katowickim Spodku wielki zjazd Konfederacji. Lekceważenie zapowiedzi kryminalizacji stosunków homoseksualnych, zakazu rozwodów, pochwały dla bicia dzieci będzie miało swoją cenę w przyszłości. Faszyzm schował zielne opaski Młodzieży Wszechpolskiej do szuflady i założył garnitury szyte na miarę i konta na TikToku” – napisał działacz LGBT Bart Staszewski. 

Zapowiedź konwencji 

źródło: Media społecznościowe, Konfederacja
Oprac. Łukasz Dudek