Nad zalewem Nakło-Chechło będzie nowa atrakcja. Jest deklaracja nowego wójta

xr:d:DAEiUczMu2w:12004,j:28977146365,t:22061914

Nowy wójt gminy Świerklaniec zapowiada wprowadzenie nowej atrakcji dla dzieci nad zalewem Nakło-Chechło. Atrakcja ma być dostępna już w te wakacje. Chodzi o dmuchaniec wodny. 

– Myślę, że się uda zrobić fajną atrakcję dla dzieci na terenie zgłoszonego kąpieliska w postaci dmuchańca wodnego. Jest to pomysł, który mi kiełkował w głowie i mam nadzieję, że to się uda zrealizować jeszcze w te wakacje – mówi wójt Grzegorz Zadęcki.

Zadęcki podkreśla, że dmuchaniec to tylko jedno z wielu udogodnień, które planuje wprowadzić. Kolejnym istotnym punktem na mapie zmian jest postawienie kilku przebieralni, co ma uczynić zalew prawdziwym ośrodkiem turystycznym.

Relacje z przedsiębiorcami, którzy są nieodłącznym elementem ekosystemu zalewu, również będą przedmiotem szczególnej uwagi nowego wójta. Grzegorz Zadęcki wyraża nadzieję na ponowne nawiązanie dialogu z przedsiębiorcami, którzy w przeszłości mogli odczuć pewne rozbieżności w komunikacji z gminą.

– Nie jest tak, że przedsiębiorca jest po jednej stronie, a gmina po drugiej. Chcę, abyśmy myśleli o sobie nawzajem i współpracowali na rzecz wspólnego dobra – mówi wójt.

 

źródło: tarnogorski.info