Już w niedzielę na Chechle. Zachód słońca przy muzyce elektronicznej

Mat. prywatne

Nie trzeba nikogo przekonywać, że zachód słońca nad zalewem Nakło-Chechło jest niezwykle piękny. Jeżeli jednak jeszcze nie miałeś okazji go doświadczyć, to teraz jest idealny moment. Co więcej, możesz towarzyszyć temu wspaniałemu widowisku, słuchając jednocześnie doskonałej muzyki elektronicznej, która pozwoli oderwać się od codzienności.

Już w najbliższą niedzielę ośrodek Żagiel zaprasza na drugi Sunset Session. Ich taras zamieni się w strefę chilloutu, gdzie będzie można cieszyć się relaksującymi dźwiękami muzyki elektronicznej. Usłyszysz głównie deep house, organic house, afro house oraz progressive. Rozpoczęcie o godzinie 16:00.

– Pomysł na Sunset na Chechle narodził się dzięki moim doświadczeniom zdobytym na licznych tego typu wydarzeniach. Zeszłego roku miałem przyjemność być świadkiem spektakularnego zachodu słońca nad zalewem, akurat przechodziłem obok ośrodka Żagiel. Wtedy zaczęły rodzić się w mojej głowie plany i wizje związane z sesją dj-ską na tarasie tego miejsca podczas zachodu słońca – mówi jeden z organizatorów Patryk Dzienis (dj Patmine).
– W maju tego roku umówiłem się na spotkanie z panią menadżer. Przedstawiłem mój projekt, przekonując jednocześnie, że odniesiemy niewątpliwy sukces, ponieważ w okolicy brakowało tego rodzaju wydarzeń. Z ogromną radością otrzymałem zielone światło, aby zacząć działać. Dla urozmaicenia postanowiłem zapraszać gości na zagranie seta. Na swojej drodze spotkałem Kubę (dj Master Q), który okazał się bardzo oryginalnym i kreatywnym DJ-em. Mamy bardzo podobne spojrzenie i poglądy w stronę grania muzyki. Zaprosiłem go do współpracy – dodaje młody dj mieszkający w Zabrzu.
Najbliższy Sunset, jeśli oczywiście pogoda pozwoli, odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00 i potrwa do zachodu słońca.
– Przysłowiowo zgasimy nad zalewem światło – oznajmia dj Patmine.
fot. OW Żagiel

 

Plakat

 

 

źródło: Tarnogorski