Już w ten weekend w Katowicach. Największe w Polsce święto rzeczy wyjątkowych

Materiał partnera

Już w ten weekend odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Wyjątkowe dlatego, że będzie na nim wiele wyjątkowych rzeczy. 5 i 6 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Targi Jedyne W Swoim Rodzaju.

Targi Jedyne W Swoim Rodzaju, czyli największe w Polsce święto rzeczy wyjątkowych. To wydarzenie, które w całości poświęcone jest popularyzacji polskiego craftu.
Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice
Kiedy: 5-6 listopada 2022 roku

Sobota (5 listopada) 

11:00-19:00
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju/SWEX/BIŻU/C-Art Days

Niedziela (6 listopada)

11:00-18:00
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju/SWEX/BIŻU/C-Art Days
Wejście: 10 zł (dzieci do lat 7 bezpłatnie)
Jeden bilet upoważnia do wejścia na każdą ze stref

Bilety: plannsy.pl

Katowickie targi to gratka dla wszystkich tych, którym bliski sercu jest polski kraft. Są spotkaniem nie tylko z wyjątkowymi produktami, ale także z ich utalentowanymi twórcami. To okazja do poznania niezwykłych historii ponad 150 wystawców, którzy uraczą gości swoim niepowtarzalnym rękodziełem. 

Czego można się spodziewać?

Poszukiwacze niezwykłości zagłębić się będą mogli w alejki pełne kosmetyków, sztuki, roślinności, ceramiki, literatury czy mody. Nie zabraknie także uczty dla smaku i węchu, a i dzieci znajdą coś dla siebie. Samo wydarzenie uzupełnią towarzyszące mu tematyczne strefy – jedno jest pewne, nie sposób będzie się nudzić!
Chcesz wiedzieć więcej? Link do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ
Materiał promocyjny

C-ART DAYS, czyli strefa sztuki

C-Art Days to wydarzenie towarzysząca Targom Jedynym W Swoim Rodzaju i pełna emocji przystań dla tych, którzy uwielbiają sztukę. To w tej strefie goście spotkać będą mogli artystów-plastyków z całej Polski, którzy zaprezentują swoje ilustracje, plakaty czy obrazy. Ich ideą jest przybliżenie sztuki i jej twórców do samych odbiorców.
Więcej informacji na temat C-Art Days: TUTAJ

SWEX, czyli strefa streetwearu

Gratką dla miłośników nowoczesnej mody będzie SWEX, czyli strefa poświęcona zarówno gwiazdom polskiego streetwearu, jak i interesującym nowym twórcom. To przestrzeń dla niezależnych marek i alternatywa dla klasycznych modowych zakupów.
Więcej informacji na temat SWEX: TUTAJ

Lotny Festiwal Piwa, czyli strefa smaku i węchu

Rękodzieło i sztuka to nie wszystko – spragnionych amatorów złocistego trunku ucieszy z pewnością specjalna część targów poświęconych kraftowemu piwu! Lotny Festiwal Piwa, znany w wielu miastach Polski, zadba o mocny smakowy line-up Targów. Najlepsi eksperci opowiedzą o tajnikach warzenia piwa, o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z kraftem. Piwo wzmaga apetyt, więc nie zabraknie także strefy gastronomicznej. 
Więcej informacji: TUTAJ

BIŻU, czyli strefa wszystkiego, co piękne

Specjalna część Targów zostanie poświęcona pięknej biżuterii. W morzu niezwykłych ozdób utoną wszyscy Ci, którzy poszukują nietuzinkowych akcesoriów i dodatków. Setki pierścionków, bransoletek czy naszyjników… dla każdego znajdzie się coś dobrego!
Więcej informacji na temat BIŻU: TUTAJ
Materiał partnera

 


Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event