Kabaret Neo-Nówka w Tarnowskich Górach. Zaprezentuje swój głośny skecz?

fot. screen Neo-Nówka TV | YouTube

Z okazji swojego 20-lecia do Tarnowskich Gór przyjedzie kabaret Neo-Nówka. Miasto Gwarków znalazło się na trasie artystów, którzy w ostatnim czasie są na fali popularności. Wszystko za sprawą głośnego skeczu. 

Jeśli rząd nie wprowadzi obostrzeń, to wydarzenie odbędzie się 22 października w tarnogórskiej Hali Sportowej. Praktycznie wszystkie bilety zostały już wysprzedane, pozostały jedynie pojedyncze miejsca. Za bilet trzeba zapłacić od 100 do 160 zł. 

Kilka dni temu kabaret zaprezentował swój skecz „Wigilia 2022”. Na platformie YouTube ma już ponad 8,7 mln wyświetleń. Podczas skeczu kłóci się wyborca PiS i PO. Nagle rodzinną kłótnię przerywa ojciec.

„Co z nami Polakami jest nie tak. Przez tą naszą głupią kłótliwą cechę narodową znowu ten kraj doprowadzimy do upadku. A w du**e mam PiS i Platformę, skur**syny nawet rodziny skłócili” – mówi.

 

„Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Zapewniamy, że Kabaret Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną” – opisuje wydarzenie organizator.

 

 

źródło: ebilety.pl