Była pod wpływem narkotyków, przyszła na komisariat w Kaletach

Fot. KPP Tarnowskie Góry

W ręce policjantów z Kalet wpadł mężczyzna podejrzany o posiadanie i udzielanie narkotyków. Kobieta, która dostała od niego narkotyk, w złym stanie trafiła na komisariat, prosząc o pomoc.

W połowie lipca do Komisariatu Policji w Kaletach trafiła kobieta, która potrzebowała pomocy. Mieszkanka powiatu tarnogórskiego miała dreszcze i zachowywała się chaotycznie. Okazało się, że zażyła nieznaną substancję, po której bardzo źle się poczuła. Bojąc się o swoje życie i zdrowie poprosiła o pomoc policjantów. Stróże prawa natychmiast udzielili pomocy i wezwali pogotowie. Lekarze podjęli decyzję o przewiezieniu do szpitala.

Po tym zdarzeniu policjanci z Kalet wpadli na trop 40-latka, który udzielił narkotyku kobiecie. Wczoraj stróże prawa przeszukali jego posesję. Policyjny pies wyczuł nielegalne środki w siedzisku łóżka, które znajdowało się przed budynkiem mieszkalnym. Policjanci znaleźli woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego, białego proszku oraz papierowe zawiniątka.

Badanie zabezpieczonych substancji pokazało, że to narkotyki – marihuana, ecstasy oraz ponad 200 działek dilerskich amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Tarnowskie Góry