Koronawirus w Piekarach Śląskich. „Wszyscy zlekceważyli informacje, że pani źle się czuje”

Wiceprezydent Piekar Śląskich fot. facebook

Wiceprezydent Piekar Śląskich poinformował o pierwszym potwierdzonym przypadku koronawirusa w Piekarach Śląskich. Kobieta pracuje w Tarnowskich Górach.

Pierwsza informacja była taka, że pacjentka od 13 marca przebywała w kwarantannie. Po kilku godzinach wiceprezydent dodał komentarz do swojego nagrania.

 

„Okazało się, że kwarantanny nie było – wszyscy zlekceważyli informacje, że pani źle się czuje, chociaż o tym informowała” czytamy w komentarzu.

Pierwsza wersja.

– Niestety mamy pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Piekarach Śląskich. Pani źle się czuła, od 13 marca przebywała na kwarantannie, stwierdzono u niej zarażenie koronawirusem. Pani pracuje w Tarnowskich Górach, jest mieszkanką Piekar Śląskich. Ważna informacja jest taka, że zarażona nie miała kontaktu z nikim z zagranicy – mówił Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich.

Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Piekarach Śląskich.Szczegółowe informacje podam o godzinie 20.00. Głos zabierze także prezydent Sława Umińska-Duraj. Zapraszam na transmisję live o godz. 20.00

Publiée par Krzysztof Turzański sur Vendredi 27 mars 2020

 

 

źródło: facebook