Koronawirus zamyka tarnogórskie starostwo, ale nie całe. Wydział komunikacji pozostaje otwarty

tarnogorski.info

Tarnogórskie starostwo wprowadza ograniczenia dla mieszkańców powiatu. Od 16 marca do odwołana w starostwie zostaje zamknięta obsługa klientów. Co ciekawe, z wyjątkiem wydziału komunikacji. 

Jeden z internautów, tak skomentował decyzje pozostawienia otwartego wydziału komunikacji.

„Największe kolejki są zawsze w komunikacji, więc największe zagrożenie może wystąpić w takiej kolejce. Dziwne, że tam gdzie się mało petentów przyjmuje starostwo nie pracuje, a tam gdzie największe ryzyko, to pozostaje normalnie otwarte. Bez sensu rozwiązanie. Albo zamykać wszystko albo nic.” – komentuje pan Mariusz.

 

„Przyjęcia stron we wszystkich komórkach organizacyjnych Starostwa (z wyjątkiem Wydziału Komunikacji) będą odbywały się wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty w Urzędzie! „-  informuje starostwo.

Komunikat starostwa poniżej. 

„Szanowni Państwo w trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjęliśmy decyzję, że od poniedziałku (16 marca) do odwołania zostaje zamknięta obsługa klientów w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach.

Przyjęcia stron we wszystkich komórkach organizacyjnych Starostwa (z wyjątkiem Wydziału Komunikacji) będą odbywały się wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty w Urzędzie! Kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich wydziałów Starostwa znajdują się na stronie internetowej Urzędu w zakładce Kontakt.”

Szanowni Państwo w trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjęliśmy decyzję, że od poniedziałku (16 marca)…

Publiée par Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach sur Vendredi 13 mars 2020

 

 

Przygotował
ŁUKASZ DUDEK

 

źródło: powiat tarnogórski