Kościół protestancki z Tarnowskich Gór wydał komunikat

fot. Kościół Chrześcijański "Nowe Narodzenie" w Tarnowskich Górach/facebook

Kościół Chrześcijański „Nowe Narodzenie” z Tarnowskich Gór wydał komunikat ws. wprowadzenia stanu epidemiologicznego. 

„W związku z postanowieniem Premiera i wprowadzeniem stanu epidemiologicznego informujemy, że nabożeństwo niedzielne oraz środowe odbędzie się normalnie. W przypadku przekroczenia liczby osób podczas niedzielnego nabożeństwa uruchomimy nabożeństwo popołudniowe. Transmisja internetowa odbędzie się jak dotychczas.

Jednocześnie informujemy, że każdego dnia przez najbliższe dwa tygodnie od godziny 18.00 będzie możliwość wspólnej modlitwy oraz będzie wprowadzony dyżur duszpasterski dla osób potrzebujących wsparcia w tym trudnym czasie. Pastor naszego zgromadzenia będzie w kaplicy zboru każdego dnia od godziny 18.00 do 21.00.

Jednocześnie ogłaszamy, że jeśli ktoś w wyniku paniki, która bez wątpienia ogarnia społeczeństwo, będzie potrzebował wsparcia żywieniowego czy też duszpasterskiego – pozostajemy do dyspozycji wierząc, że naszym obowiązkiem jest troska o ludzi nas otaczających.”

W związku z postanowieniem Premiera i wprowadzeniem stanu epidemiologicznego informujemy, że nabożeństwo niedzielne oraz…

Publiée par Kościół Chrześcijański "Nowe Narodzenie" w Tarnowskich Górach sur Vendredi 13 mars 2020

 

Transmisję można oglądać na YouTube TUTAJ

 

źródło: facebook