Lider ruchu Polska Jest Jedna spotka się z mieszkańcami Tarnowskich Gór

Rafał Piech fot. tarnogorski.info

Lider ruchu „Polska Jest Jedna” Rafał Piech, podróżuje po kraju, spotykając się z Polakami. Tym razem odwiedzi Tarnowskie Góry.


AKTUALIZACJA GODZ. 19:50

Właściciele znanej tarnogórskiej restauracji zmienili zdanie i nie wyrazili zgody na organizację spotkania z prezydentem Siemianowic Śląskich. Takie informacje otrzymaliśmy od liderki regionalnej ruchu Polska Jest Jedna.

„Z przyczyn od nas niezależnych, spotkanie w Tarnowskich Górach z przewodniczącym Rafałem Piechem 6 lipca nie odbędzie się, za co przepraszamy” – czytamy na profilu PJJ.


Spotkanie z Rafałem Piechem odbędzie się w czwartek, 6 lipca w tarnogórskiej restauracji Stara Stajnia u Wojtachy. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Rafał Piech jest prezydentem Siemianowic Śląskich. Był jednym z niewielu samorządowców, którzy w czasie pandemii sprzeciwili się segregacji sanitarnej. W wyniku tego sprzeciwu powstał ruch „Polska Jest Jedna”, który stale rozwija swoje struktury i planuje udział w zbliżających się wyborach do Sejmu.

 

 

źródło: PJJ

Wsparcie znanych dziennikarzy 

W ostatnich dniach Rafał Piech otrzymał wsparcie od Wojciecha Sumlińskiego oraz Witolda Gadowskiego.

„Zwróćcie państwo uwagę na Rafała Piecha, prezydenta Siemianowic Śląskich i formowany przez niego ruch Polska Jest Jedna. Będą autorami dużej niespodzianki, tak mam nadzieję, że się stanie i to już niedługo. Łączę z tym zresztą  spore nadzieje jako obywatel” – powiedział podczas nagrania Witold Gadowski.

Spotkanie w Sosnowcu

(r.d)