Menadżer Hell’s Kitchen odwiedził najtańszy bar mleczny w Tarnowskich Górach

fot. Kocham Gotować | Facebook

Nagranie z baru mlecznego, który znajduje się na stacji benzynowej w Tarnowskich Górach podbija sieć. Lokal odwiedzili eksperci kulinarni. 

Znany ekspert kulinarny Piotr Ogiński odwiedził w ostatnich dniach malutki tarnogórski lokal „Bar Bożena”. Lokal znajduje się na stacji benzynowej w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej 133. Piotr Ogiński na obiad zaprosił Pawła Grubę, menadżera Hell’s Kitchen.

„Bar Bożena” został nazwany przez Ogińskiego najtańszym barem w Tarnowskich Górach. Panowie zamówili rosół, żurek, kotlet schabowy, pieczeń oraz ozorki.

– Rosół jest przepyszny. Za taki rosołek zapłaciliśmy 9 zł. Jest dużo, bardzo fajnego, jędrnego makaronu. Smak tego rosoły jest bardzo bogaty – mówił Piotr Ogiński.

– U mnie jest żurek na prawdziwym zakwasie, czuć skwareczki, kiełbaskę podsmażaną, jest gęsty, ziemniaczki są jędrne, młode, fantastycznie zbite. Niebo w gębie – dodał Paweł Gruba.

Dania główne również otrzymały znakomite recenzje. „Mięso przepyszne, rewelacja” – ocenił danie główne menadżer Hell’s Kitchen.

Za dwie zupy, trzy dania, surówki i dwie wody zapłacono 97 zł.

Zobaczcie nagranie

– Jak się okazało, razem z Piotrem Ogińskim mamy wspólne pasje. Kochamy osoby, które razem tworzą historie serwując gościom zacne jedzenie, a gdy jest to jeszcze na stacji benzynowej w formie baru mlecznego, to przepadamy bez wieści – napisał w piątek na Facebooku Paweł Gruba.

„Jest nam bardzo miło słyszeć takie słowa uznania. Dokładamy ogromnych starań, by nasze produkty były najwyższej jakości, głównie od lokalnych rolników oraz sprawdzonych dostawców. Nie spodziewaliśmy się takich gości w naszych progach, tym bardziej cieszy nas opinia podkreślająca jakość produktów i domowy charakter naszej kuchni” – napisali właściciele w mediach społecznościowych.

Piotr Ogiński mieszka w Tarnowskich Górach. Czołowy kucharz polskiego internetu prowadzi kanał na platformie YouTube „Kocham Gotować”. Ogiński wystąpił w programie telewizyjnym „Top Chef” oraz “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

źródło: media społecznościowe, tarnogorski