Miasteczko Śląskie. Dantejskie sceny w Biedronce. Była promocja na piwa 12+12 gratis

Zdjęcie ilustracyjne. Biedronka w Miasteczku Śląskim

Biedronka z okazji majówki zorganizowała wczoraj (29 kwietnia) promocję na piwa. Kupując 12 butelek, kolejne 12 otrzymywało się gratis. Promocja dotyczyła tylko wybranych marek.  

W Biedronce przy ulicy Woźnickiej w Miasteczku Śląskim doszło do „szturmu” na promocyjne piwa.

O sprawie informuje nas jeden z czytelników

– Jedna z kobiet wzięła pakiet 12 piw, nagle podeszła do niej druga kobieta i wytargała z ręki 12-pak.  Ludzi było mnóstwo, wyjeżdżali z pełnymi koszykami, choćby na koniec świata się szykowali – mówi nam mieszkaniec powiatu tarnogórskiego.

 

Wracali z pracy? 

Do zdarzenia miało dojść po godzinie 14:00. To właśnie o tej godzinie kończy pracę  poranna zmiana z dwóch największych firm w gminie Miasteczko Śląskie. Akurat tak się składa, że miasteczkowska Biedronka znajduje się kilkadziesiąt metrów od tych przedsiębiorstw.

W Tarnowskich Górach z tego co udało nam się ustalić, nie dochodziło do podobnych scen. Może dlatego, że jest tam więcej marketów. W Miasteczku Śląskim w promieniu kilku kilometrów jest tylko jedna Biedronka. Warto również dodać, że w tej małej miejscowości w powiecie tarnogórskim pracuje wielu obywateli Ukrainy, którzy również chętnie korzystają z takich promocji.

Kilka dni wcześniej media informowały, o ogólnopolskim szturmie na lody „Ekipa”.