Odwołane są wszystkie zajęcia, treningi i warsztaty

Hala sportowa w Miasteczko Śląskim. fot. tarnogorski.info

Informacja Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim w związku z epidemią koronawirusa. 

Drodzy Mieszkańcy,

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, w ramach działań profilaktycznych, związanych z koronawirusem, od 12 do 25 marca ZAWIESZA SIĘ funkcjonowanie szkół i przedszkoli działających na terenie naszej gminy.

 

12 i 13 marca nie będzie zajęć dydaktyczno-wychowawczych, a jedynie opiekuńcze, przy czym apelujemy, by korzystać z tej opieki wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych. Od poniedziałku, 16 marca uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Ponadto, w ramach profilaktyki, od 12 marca do odwołania Miejska Biblioteka Publiczna w Miasteczku Śląskim będzie nieczynna dla czytelników. W Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim oraz w hali sportowej (wraz z całą infrastrukturą – w tym orlikiem i siłownią) odwołane są wszystkie zajęcia, treningi i warsztaty. W przypadku konieczności kontaktu z tymi instytucjami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej funkcjonują normalnie, ale w ramach działań zapobiegawczych prosimy o ograniczenie wizyt osobistych do minimum. Jeśli to możliwe, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego: https://miasteczkoslaskie.bip.net.pl/

Jednocześnie zapewniamy, że w chwili obecnej na terenie naszej gminy nie odnotowano żadnego zachorowania. Podjęte przez nas działania mają charakter profilaktyczny.

Drodzy Mieszkańcy,⚠️ Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, w ramach działań profilaktycznych, związanych z…

Publiée par Miasteczko Śląskie Urząd Miejski sur Mercredi 11 mars 2020

? Informujemy, że w naszej gminie istnieje możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet.Na stronie ?…

Publiée par Miasteczko Śląskie Urząd Miejski sur Jeudi 12 mars 2020

 

źródło: UM Miasteczko Śląskie