Nakło Śląskie. Koszmarna śmierć 62-latka. Leżał w trawie. Wtedy przejechała go ładowarka

fot. Policja Tarnowskie Góry

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierujący ładowarką jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie mężczyznę. 62-latek nie przeżył. Prokurator zarządził sekcję zwłok. 

Wczoraj tuż przed godziną 11:00 policja otrzymał informację o śmiertelnym wypadku, do którego doszło na drodze gruntowej łączącej się z ulicą Cmentarną w Nakle Ślaskim.

– Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki wykonali szereg czynności procesowych. Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że 55-letni kierujący ładowarką marki Volvo, jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie 62-letniego mężczyznę – mówi podkom. Damian Ciecierski, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.

 

Mieszkaniec Tarnowskich Gór nie przeżył

– Kierowca ładowarki był trzeźwy. Mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego ponadto pobrano krew do badań, aby między innymi sprawdzić, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających. Będący na miejscu prokurator polecił zabezpieczyć ciało do sekcji – dodaje podkom. Ciecierski.

 

 

 

źródło/foto: KPP Tarnowskie Góry