Nakło Śląskie. Szedł za kobietą i się onanizował? „Miał na sobie strój ochroniarza”

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski

W mediach społecznościowych opublikowano w poniedziałek niepokojący komunikat. Czy w gminie Świerklaniec grasuje ekshibicjonista? Sprawę wyjaśnia tarnogórska policja. 

„Mieszkanka naszej miejscowości poprosiła o ostrzeżenie przed ekshibicjonistą, którego spotkała w Nakle Śląskim. Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu w okolicach ulic Przyjaźni, Obłoków i Górnej.  Młody mężczyzna około 20 lat, szczupły z lekkim zarostem szedł za panią obnażał się i masturbował. Napastnik uciekł kiedy pani wyciągnęła telefon komórkowy i chciała zrobić zdjęcie” – czytamy na facebookowym profilu Nakło Śląskie.

„Miał na sobie strój ochroniarza” 

Do kolejnego dziwnego zdarzenia miało dojść w piątek, 23 czerwca w nakielskim parku. Według relacji, wiele wskazuje na to, że mogła to być ta sama osoba.

„Pani szła przez park i rozmawiała przez telefon, wtedy osobnik podszedł do niej blisko i składał jej propozycję „zwiedzania szkoły”. Miał na sobie strój ochroniarza. To był piątek wieczór, szkoła rolnicza zamknięta, a młodzież już na wakacjach. Panie powiadomiły o zdarzeniach policję” – czytamy dalej.

Policja otrzymała zgłoszenie 

– Mamy zgłoszenie, że w piątek w parku przy szkole rolniczej w Nakle Śląskim pewną kobietę miał zaczepić mężczyzna w stroju ochroniarza, który miał rzekomo proponować zwiedzanie szkoły. W zgłoszeniu nie było mowy o ekshibicjonizmie lub jakikolwiek propozycji seksualnej. Jednak nie wyklucza to tego, że zachowanie mężczyzny było dosyć dziwne. Sprawą zajmuje się dzielnicowy z tamtego rejonu – mówi Kamil Kubica, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

screen Facebook Nakło Śląskie

 

 

źródło: Media społecznościowe, tarnogorski