Nauczyciel z Tarnowskich Gór pokazuje środkowy palec. Jest radnym i uczy języka polskiego

Nauczyciel języka polskiego w tarnogórskim Staszicu. fot. Michał Sporoń/facebook

Kontrowersyjny, lewicowy radny Michał Sporoń, nie przestaje zaskakiwać.

Wczoraj radny powiatu tarnogórskiego opublikował zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec. Siedzi przy tym na pustej półce sklepowej. W internecie pojawiły się prześmiewcze głosy, że zdjęcie może być wywołane emocjami, ponieważ zabrakło w sklepie papieru toaletowego.

 

Warto zaznaczyć, że radny jest również nauczycielem tarnogórskiego Staszica, a brat Sporonia jest dyrektorem tejże szkoły.

ZNAK MIŁOŚCI 🖕

Publiée par Michał Sporoń sur Vendredi 13 mars 2020

– A tutaj drugie zdjęcie z tego samego miejsca. Dalej część z państwa jest oburzona? W jakiej teraz występuję roli – nauczyciela, obywatela, radnego, konkubenta, dziecka? Oddzielajcie Państwo role, w których się znajdujemy… Kiedy kończę dzień pracy i wychodzę ze szkoły, mam tropić ucznia i kiedy widzę, że pali papierosy, pije piwko, czy klnie, mam mu wpisywać uwagę, czy naganę w dzienniku? Zgłaszać wychowawcy, dyrektorowi? Co Państwo na taką zagwozdkę? To kim jestem na tym zdjęciu? – komentuje radny przy kolejnym opublikowanym zdjęciu.

WIELKIE EMOCJE 😖 A tutaj drugie zdjęcie z tego samego miejsca. Dalej część z Państwa jest oburzona.❓ W jakiej teraz…

Publiée par Michał Sporoń sur Vendredi 13 mars 2020

Warto przypomnieć, że polonista Sporoń aktywie wspiera ruchy ekologiczne, strajki nauczycieli, strajki klimatyczne i uważa, że na ziemi mieszka za dużo ludzi.

 

 

ŁUKASZ DUDEK

 

źródło: facebook