Nie żyje 42-letni i 34-letni strażak. Jeden z nich zasłabł podczas działań ratowniczych

fot. Pixabay, screen Twitter, Facebook

Nie żyje 42-letni i 34-letni strażak. Starszy druh zasłabł podczas działań ratowniczo-gaśniczych w województwie łódzkim, natomiast 34-latek był strażakiem w Rudzie Śląskiej. 

„Z ogromnym smutkiem przyjąłem kolejną wiadomość o śmierci strażaka. Asp. sztab. Jan Biernat z KM PSP w Skierniewicach zasłabł podczas działań ratowniczo- gaśniczych. Niestety jego życia nie udało się uratować – napisał Andrzej Bartkowiak, komendant główny Państwowej Straży Pożarnej.

Nie żyje 34-letni strażak z Rudy Śląskiej

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 września 2022 roku w wieku 34 lat odszedł na wieczną służbę st. asp. Konrad Związek, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. W imieniu funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Miejskiej PSP w Rudzie Śląskiej głębokie wyrazy współczucia Rodzinie oraz najbliższym składa komendant miejski st. bryg. Andrzej Małysiak” – czytamy na stronie rudzkiego PSP.

W nocy z poniedziałku na wtorek na autostradzie A4 w Balicach zginął Andrzej Puskarz. We wtorek strażacy w całym kraju uruchomili sygnały dźwiękowe i świetlne, aby oddać hołd zmarłemu strażakowi.

 

źródło: PSP, Twitter, tarnogorski
Oprac. Redakcja