Nie żyje Jerzy Sidorski. Policjant zmarł nagle podczas urlopu

fot, Policja Podkarpacka

Nie żyje Jerzy Sidorski. Służbę w policji rozpoczął w 1994 roku w śląskim garnizonie. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie. Zmarł nagle podczas urlopu. Miał 48 lat. 

„Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci aspiranta sztabowego Jerzego Sidorskiego. Niżański policjant przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników składa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak” – poinformowała podkarpacka policja.

Zmarł nagle

„Przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę. W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności” – czytamy w komunikacie.

źródło: Podkarpacka Policja