Nie żyje syn byłego reprezentanta Polski. Wzruszający wpis Kamila Kosowskiego

fot. Pixabay, Twitter

Nie żyje 25-letni syn Kamila Kosowskiego, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Ojciec zmarłego napisał na Twitterze wzruszający wpis. Raper znany jako „Big Scythe” zmarł kilka dni temu. 

„Przytulcie dziś mocno ode mnie swoje dzieciaki i dbajcie o nie aż do przesady… Dziękuję za każde dobre słowo” – napisał Kamil Kosowski.

Raper Aleksander Kosowski, znany jako „Big Scythe” zmarł kilka dni temu. Miał 25 lat. Aleksander Kosowski urodził się w grudniu 1997 roku. Dużą popularność zyskał dzięki produkcji Tymka pt. „Język ciała”. Utwór ma na Youtube blisko 160 mln wyświetleń.

W kwietniu Aleksander Kosowski napisał: „Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już co raz lepiej ale no jeszcze trochę to chyba potrwa.”

Muzyka napisał, że przez chorobę stracił dużo kilogramów, jednak ze wpisu można wyciągnąć wnioski, że powoli wraca do zdrowia. „Ogólnie wszystko u mnie ok, mam ogromny głód muzyczny i chciałbym się nim z wami podzielić więc niedługo będzie dużo głośniej o mnie” – napisał 22 kwietnia, zmarł 7 czerwca.

źródło: Facebook, Twitter. tarnogorski
Oprac. Redakcja