Nowoczesne mieszkania w Tarnowskich Górach. W budynku garaż podziemny i windy

ARTYKUŁ SPONSO

Zamieszkaj w centrum Tarnowskich Gór. Nowoczesne mieszkania w wysokim standardzie czekają na Nabywców. Budynek przy ulicy Mickiewicza 29 dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Znajdziecie w nim mieszkania z ogrodem/tarasem lub balkonem, garaż podziemny i dwie windy. Dodatkowo jest też wózkownia, rowerownia oraz parking naziemny. Skontaktuj się z doradcą i wybierz idealne mieszkanie dla siebie lub Twojej rodziny.

79 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 93 m2 dostępne na 4 kondygnacjach w tym 19 mieszkań parterowych z ogródkami lub balkonami. W budynku 2 windy oraz dwie klatki schodowe. Budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Zarezerwuj już dziś wybrane mieszkanie, miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Skontaktuj się z doradcą firmy Opal Maksimum.
Szukasz informacji? tel. 888 888 890
Więcej na stronie: gwarekpark.pl
Materiał promocyjny
Grupa Opal Maksimum – właściciel budynku przy ul. Mickiewicza 29 zajmuje się między innymi realizacją nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych i rewitalizacją budynków. Nadaje obiektom funkcję użytkową wykorzystując aktualne rozwiązanie architektoniczne i technologiczne. Efektem tego są nowoczesne budynki biurowo-usługowe, magazynowe, handlowe i mieszkalne.
– Taka w zamyśle będzie inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Mickiewicza 29. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z dopracowanymi elementami wykończenia w efekcie stworzy przyjazne i komfortowe miejsce dla przyszłych mieszkańców. Projekt został dobrze przemyślany. Nieruchomość posiada dwie windy, będące sporym udogodnieniem dla przyszłych lokatorów, a także dwie klatki schodowe. Ponadto przyszli mieszkańcy mogą korzystać z kilkudziesięciu miejsc parkingowych, znajdujących się w obrębie budynku, jak i parkingu podziemnego. Dodatkowo w budynku znajdują się komórki lokatorskie – mówi Katarzyna Ciężarkiewicz, specjalista ds. nieruchomości Opal Maksimum.


Materiał powstał we współpracy z:
Opal Maksimum