Piekary Śląskie. „Gówniarze zniszczyli altanę”. Złapał ich radny, rodzice mają pretensje

fot. krzysztofturzanski.pl

„Gówniarze zniszczyli altanę w Brzezinach Śląskich. Świadkiem tego był radny Bartosz Szołtysik, który złapał winnych i wezwał policję” – napisał na swoim blogu Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich. 

W ostatnim czasie w Piekarach Śląskich bardzo często dochodzi do aktów wandalizmu. Tym razem zniszczony został daszek przystanku autobusowego i drewniana altana. Wiceprezydent Turzański informuje, że altankę zniszczyły te same osoby, które wcześniej zostały przyłapane na dewastacji jednego z placów zabaw. Wandale mają chodzić do szkoły podstawowej i są znani policji.

Jak zareagowali rodzice? 

Samorządowiec opisuje reakcję rodziców. „Reakcją rodziców na zachowanie tych wandali jest skarga na radnego” – opisuje Turzański.

„Zdaniem rodziców dzieci miały pecha, bo kiedy siedziały w altanie ona nagle się zawaliła. A nasz radny Bartosz Szołtysik zaczął gonić biedne dzieci, przestraszył je, więził, naruszył ich nietykalność i czekał na policję” – relacjonuje wiceprezydent Piekar Śląskich.

Włodarz zastanawia się, co zrobiłby jego ojciec, gdyby on coś takiego zrobił. „Wiem, że to niepopularne dziś, ale ja pewnie przez tydzień nie umiałbym usiąść na tyłku” – napisał Krzysztof Turzański.

fot. krzysztofturzanski.pl

 

źródło: krzysztofturzanski.pl
Oprac. Redakcja