Policja uruchomiła Child Alert. 5-latka uprowadzona przez ojca, jej matka została zabita

Zdjęcie ilustracyjne fot. Policja

W mieszkaniu w Oświęcimiu znaleziono ciało 26-latki. Młoda kobieta miała ranę ciętą szyi. Zniknęło 5-letnie dziecko, poszukiwany partner zabitej – obywatel Norwegii. W sobotę późnym wieczorem policja uruchomiła Child Alert.


AKTUALIZACJ GODZ. 23.40
Child Alert odwołany. Dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona. Dzięki informacjom przekazanym przez polską policję pojazd, w którym znajdowała się Mia został zatrzymany w Danii przez duńskich funkcjonariuszy. Dziękujemy za współpracę i szybkie przekazywanie komunikatu – poinformowała policja. 

Zaginiona to 5-letnia Mia. Wzrost 134 cm, włosy rude. Uprowadzona przez obywatela Norwegii, podejrzewanego o dokonanie zabójstwa matki dziecka. Sprawca może pruszać się pojazdem marki VW białego koloru nr rej. KOS6356A
Kontakt pod numerem 995 lub 112

 

„Ciało 26-latki znaleziono przed godz. 17 w mieszkaniu w Oświęcimiu. Zwłoki znajdowały się w jednym z pokoi” – informuje RM FM.

Trwają poszukiwania partnera kobiety. Jest on podejrzany o zabójstwo. Według RM FM to 25-letni obywatel Norwegii Ingebright G. Mężczyzna prawdopodobnie zabrał wspólne dziecko.

źródło: Media