Śląskie. Zaginiona ósmoklasistka odnaleziona. Cała i zdrowa

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski

Po napisaniu egzaminu ósmoklasistka Julia prawdopodobnie powróciła do domu w Mikołowie (woj. śląskie), ale następnie niespodziewanie zniknęła. Zaniepokojeni rodzice rozpoczęli poszukiwania. 


AKTUALIZACJA GODZ. 21:30

– 14-letnia mieszkanka Mikołowa, której zaginięcie dziś zgłoszono, została odnaleziona cała i zdrowa. Dziękujemy za udostępnianie komunikatu oraz przekazane informacje – przekazała śląska policja. 


„Trwają poszukiwania 14-letniej Julii. Nastolatka wyszła z domu dziś rano i udała się do szkoły na egzamin. Po jego zakończeniu prawdopodobniej wróciła do domu i znów go opuściła. Do tej pory nie udało się nawiązać z nią kontaktu telefonicznego” – informowała śląska policja.

Rysopis: wzrost około 170 cm, krępej budowy ciała, włosy: długie, ciemne, proste, do ramion, oczy koloru ciemnego, nosi okulary korekcyjne.

Rano przed szkołą była ubrana w czarne spodnie, białą koszulkę bez kołnierzyka oraz czarną kurtkę do pasa. Możliwe jednak, że już się przebrała.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie, telefon: 47 8558 200, 47 8558 255 lub numer alarmowy 112.

źródło: Śląska Policja