Planują atak na kościół. „Brać z kuchni pomidory, farby. Mam ojca policjanta nic nam nie grozi”

W wielu miejscach w Polsce dochodzi do zakłócania mszy i dewastacji kościołów fot. Twitter/Zdjęcie ilustracyjne

Na Facebooku została utworzona grupa „Tarnowskie Góry – Szturm na kościół”.

Radykalna lewica planuje przeprowadzić szturm na tarnogórski kościół?

„Planujemy szturm na kościół (..) Brać z kuchni pomidory, ziemniaki, farby, barwniki (..) Wszyscy którzy pójdą za mną gwarantuje wam bezpieczeństwo z uwagi na to, że mam ojca policjanta, który w razie prewencji da nam spokój” – informuje organizator.

 

Czy będziemy świadkami ataku na tarnogórski kościół? W wielu miejscach w Polsce dochodzi do dewastacji miejsc kultu religijnego. Dzieje się tak po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

Chciałem dać wam do informacji, że organizuje strajk w Tarnowskich Górach. Nie będziemy pokojowo szli po ulicy. Bo boimy się o lepsze jutro. Strach nie powoduje w nas stagnacji a gniew! To co chcą nam zrobić to najgorsze faszystowskie gówno i czas je wypędzić z naszej pięknej krainy.  Planuje szturm na kościół w którym wejdziemy do miejsca sakralnego i sobie trochę podemonstrujemy.  Brać z kuchni pomidory, ziemniaki, farby, barwniki a jak macie to najlepiej głośniki chociaż sam mam plan coś zrobić.  Wszyscy którzy pójdą za mną gwarantuje wam bezpieczeństwo z uwagi na to, że mam ojca policjanta który w razie prewencji da nam spokój. Wszyscy niech powstaną i niech nasza zawierucha poskromi nasz koszmar na jawie – czytamy na Facebooku.

 

W niedzielę podczas nabożeństwa wejdziemy do kościoła i zaczniemy demonstrować.

 

 

źródło: Facebook