Posłanka Barbara Dziuk na Jasnej Górze. Niedawno chciała paszportów covidowych

fot. Barbara Dziuk/Facebook

W niedzielę odbyła się 32. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Na Jasnej Górze zjawili się czołowi politycy PiS. W wydarzeniu wzięła również udział pochodząca z Tarnowskich Gór posłanka Barbara Dziuk, która kilka miesięcy wcześniej popierała tak zwaną segregację sanitarną. Parlamentarzystka chciała sprawdzać kody QR informujące o statusie zaszczepienia preparatem na koronawirusa. 

Do Częstochowy przyjechał m.in. prezes Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak, Przemysław Czarnek, Marlena Maląg i Jacek Sasin. Był też Patryk Jaki oraz posłanka ziemi tarnogórskiej Barbara Dziuk.

„Na Jasnej Górze zawsze czuć opiekę naszej Matki” – napisała na swoim profilu posłanka Dziuk.

Chciała paszportów covidowych 

16 grudnia 2021 roku podczas sejmowej Komisji Zdrowia odbyło się pierwsze czytanie projektu, który dotyczyło weryfikacji przez pracodawcę statusu zaszczepienia pracownika. Pod projektem podpisała się m.in. posłanka Barbara Dziuk.

– Jest to bardzo potrzebna ustawa dla pracodawców. Chciałam podziękować posłowi Hocowi i prezydium komisji za ustawę – mówiła w 2021 roku Barbara Dziuk podczas komisji zdrowia.

Przypominamy o tym, ponieważ wiele osób z obozu władzy stara się zapomnieć o tym kontrowersyjnym okresie w historii. W czasie pandemii większość członków PiS popierała strategię walki z wirusem, która w niektórych aspektach przypominała działania komunistycznej partii Chin.

gov.pl

 

 

źródło: Tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek