Posłanka Dziuk wściekła. Uderzyła pięścią w mównicę. „Jestem równoprawnym posłem”

fot. Sejm RP

Emocjonalne wystąpienie posłanki Barbary Dziuk podczas dzisiejszego posiedzenia w Sejmie. Parlamentarzystka z Tarnowskich Gór bardzo się zdenerwowała. W pewnym momencie uderzyła nawet pięścią w mównicę. 

– Mamy 100 lat niepodległości, nasi przodkowie przelewali krew za ojczyznę, a Koalicja Obywatelska wybiera ulicę i zagranicę, żeby szkodzić Polsce – mówiła posłanka Dziuk

– Mamy wszyscy bronić polskiej racji stanu i bronić Polski w Europie, a państwo zachowują się jak ekspozytura Bundestagu w polskim parlamencie. To jest skandal – kontynuowała swoją wypowiedź.

– Musicie wspólnie z nami dbać o interes Polski – dodała.

– Proszę zwrócić uwagę na to, że to pani partyjni koledzy śpiewali dzisiaj „Deutschland, Deutschland über alles” – powiedział marszałek.

Posłanka się zdenerwowała

– Proszę nie przerywać mojego wystąpienia, nikomu pan nie przerwał, jak tutaj obrażali moich kolegów, mojego premiera, premiera Polski i polski rząd. Ja sobie nie życzę, jestem równoprawnym posłem – wykrzyczała wyraźnie zdenerwowana.

Przypomnijmy, że posłanka Dziuk podpisała się pod kontrowersyjnym projektem, który dotyczy weryfikacji statusu zaszczepienia przez pracodawcę. Więcej na ten temat pisaliśmy we wtorek TUTAJ