Potrącenie kobiety na hulajnodze. W samochodzie wiceprezydent Bytomia

Dzisiaj po południu na ulicy Moniuszki w Bytomiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę na hulajnodze. W samochodzie podróżował Michał Bieda, wiceprezydent Bytomia. 

Bytomski Portal Informacyjny opublikował nagrania z miejsca zdarzenia.

Bytomski magistrat wydał oświadczenie, w którym potwierdza, że doszło do kolizji z udziałem samochodu należącego do Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

„Kierowca skody octavii nie zachował należytej ostrożności i uderzył w przejeżdżającą ul. Moniuszki na hulajnodze kobietę. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. W kolizji z udziałem użytkowniczki hulajnogi brał udział kierowca skody octavii zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Bytomiu” – czytamy w oświadczeniu.

Wiceprezydent wezwał policję 

„Na miejsce policję oraz pogotowie wezwał wiceprezydent Michał Bieda, który był pasażerem skody octavii i udzielił wyjaśnień w charakterze świadka zdarzenia. Po udzieleniu wyjaśnień przybyłym na miejsce zdarzenia policjantom i po przyjeździe ratowników zastępca prezydenta wrócił do Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Jadąca na hulajnodze kobieta została bez obrażeń odwieziona do domu” – podaje magistrat.

Na stanowisko policji nadal czekamy. 

źródło: UM Bytom
Oprac. Redakcja