Praca dla dwóch portierów w szpitalu. Można zarobić nawet 13 zł na godzinę

Szpital powiatowy w Tarnowskich Górach poszukuje dwóch osób na stanowisko portiera. Jak udało nam się ustalić, można zarobić 19,70 zł brutto na godzinę. Na rękę po odjęciu podatków jest to około 12-13 złotych.

Przyjęty pracownik będzie musiał pełnić dyżury na parkingu i w budynku szpitala. To jednak nie wszystko. Portier będzie obsługiwał: kasę fiskalną, system sygnalizacji włamań, monitoring oraz system parkingowy. Dodatkowo jest przewidziany obchód i ewentualne podejmowanie działań w przypadku stwierdzenia zagrożenia dla osób lub mienia.

Na tym się nie kończą obowiązki portiera

Jak czytamy na stronie szpitala, pracownik będzie współodpowiedzialny za utrzymywanie czystości wokół budynku, odśnieżanie, posypywanie chodników piaskiem, otwieranie i zamykanie bram wyjazdowych, szlabanów oraz drzwi wejściowych do budynków.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w obiekcie całodobowym.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży ochroniarskiej, wiedz z zakresu ochrony mienia.

  • Rzetelny stosunek do powierzonych zadań.

  • Punktualność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach zagrożenia mienia.

  • Mile widziani emeryci i renciści.

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy oferuje umowę zlecenie.

źródło: WSP Tarnowskie Góry
Oprac. Redakcja