Prezydent Bytomia założył TikToka. Internauci publikują memy

fot. Facebook BPI

Prezydent Bytomia w mediach społecznościowych jest bardzo aktywny. Niektórzy krytycy zarzucają, że włodarz zbyt dużo czasu poświęca na kreowanie swojego wizerunek w sieci. W ostatnim czasie samorządowiec założył TikToka. Z tego powodu jeden z lokalnych serwisów informacyjnych opublikował kilka memów.

„OK boomer, to było nieuniknione. Od niedawna możecie śledzić mój profil na TikToku. Znajdziecie tam informacje z życia Bytomia podane w nieco luźniejszej formie. Będę chciał także podzielić się z wami moimi sportowymi pasjami i zachęcić do aktywnego trybu życia” – napisał prezydent Mariusz Wołosz na Facebooku i udostępnił swoje nagranie z TikToka.


Na nagraniu prezydent pokazuje swój bokserski kunszt. Jeden z lokalnych portali tak skomentował nagranie: 

„Bytomski bokser (Prezydent Miasta Mariusz Wołosz) założył Tik-Toka. Przypominamy, że na wniosek nowego tik-tokera Mariusza Wołosza po raz kolejny w Bytomiu wzrosną opłaty za wywóz śmieci. Od 1 października stawka będzie wynosić 30 zł” – czytamy na Bytomskim Portalu Informacyjnym.

Na chwilę obecną TikTok samorządowca nie jest zbyt popularny, jednak od czegoś trzeba zacząć. Najpopularniejsze nagranie ma blisko 2 tys. wyświetleń.

@mariusz.wolosz

Przy przejściu dla pieszych na ul. Wojciechowskiego w Stroszku MZDiM we współpracy z bytomską drogówką testuje nowe oznakowanie, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych. To francuskie rozwiązanie – odblaskowe sylwetki przypominające dziecko zbliżające się do przejścia dla pieszych mają skłonić kierowców do zdjęcia nogi z gazu. Ludziki są widoczne nawet po zmroku, przy kiepskiej pogodzie. Wypożyczyliśmy je nieodpłatnie na kilkutygodniowy test. #bytom #safety #zebracrossing #pietons

♬ dźwięk oryginalny – mariusz.wolosz

źródło: Facebook, TikTok
Oprac. Redakcja