Przychodnia dr Bodnara zakwalifikowana do konkursu na Przychodnię Roku

fot. Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Facebook, tarnogorski

Przychodnia Lekarska Optima z Przemyśla została zakwalifikowana do konkursu na Przychodnię Roku w rankingu Hipokrates 2022. „Ranking ten jest prowadzony pod patronatem prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia a także Ministerstwo Zdrowia” – poinformowała przemyska przychodnia.


AKTUALIZACJA 8.10.2022

W pierwszym etapie regionalnym placówka medyczna zarządzana przez dr Włodzimierza Bodnara nie miała sobie równych. Teraz przyszedł czas na etap wojewódzki, a następnie odbędzie się etap ogólnopolski. Na chwilę obecną przychodnia Optima zajmuje drugie miejsce. Do końca drugiego etapu pozostało 5 dni. Na przychodnię Optima możecie zagłosować TUTAJ


„Miło nam poinformować, że nasza przychodnia została zakwalifikowana do konkursu na Przychodnię Roku w rankingu Hipokrates 2022. Ranking ten jest prowadzony pod patronatem prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia a także Ministerstwo Zdrowia. Podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu główne nagrody będzie wręczać Minister Zdrowia Adam Niedzielski” – czytamy na profilu Facebook przychodni lekarskiej Optima.

Nie zamknęli się, ratowali życie

Przychodnia lekarska Optima z Przemyśla jest znana w całej Polsce. Podczas pandemii nie zamknęła się na pacjentów i leczyła chorych na COVID-19 przy pomocy amantadyny. Niewątpliwie przychodnia ta uratowała wiele istnień, za co była pomawiana i szykanowana. Takich właśnie dziwnych czasów dożyliśmy.

Ogólnopolski plebiscyt jest organizowany przez Polska Press – wydawca należący do Orlenu. Głosowanie jest płatne. Na przychodnię Optima możecie zagłosować na stronie nowiny24.pl

Czytaj więcej: Nie zamknął przychodni, leczy chorych z całej Polski. Czy dr Bodnar trafi do więzienia?
źródło: Przychodnia Optima Przemyśl, tarnogorski