Pechowy dzień na drogach powiatu. Kilka osób w szpitalu

fot. Policja Tarnowskie Góry

Wczorajszy dzień zapisze do jednego z najbardziej niebezpiecznych na drogach powiatu tarnogórskiego. Tylko jednego dnia doszło do trzech groźnych wypadków. W wyniku doznanych obrażeń cztery osoby zostały zabrane do szpitala.

 

Pierwszy wypadek miał miejsce na tarnogórskiej obwodnicy po godzinie 7:00.

Policja wstępnie ustaliła, że 45-letni tarnogórzanin kierujący Seatem najechał na tył poprzedzającego go auta. W wyniku zderzenia 76-letnia pasażerka jednego z pojazdów trafiła do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło ok. godziny 8.30 na ulicy Sadowej w Radzionkowie.

Tym razem ucierpiała piesza. Jak wstępnie ustalili policjanci, 70-letnia kierująca samochodem marki Volkswagen, wykonując manewr skrętu w lewo, potrąciła prawidłowo przechodzącą przez jezdnię 63-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Trzeci wypadek miał miejsce również w Radzionkowie, ale na ulicy Śródmiejskiej. Do zdarzenia doszło około godz. 18.00.

Wstępnie ustalono, że 28-letni mieszkaniec Bytomia kierujący samochodem marki Opel Astra, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki Nissan Almera, którym kierował 46-latek. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca nissana oraz jego 71-letni pasażer. Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. /KPP Tarnowskie Góry/

 

 

źródło/foto: Policja Tarnowskie Góry